بینال ونیز: پروژه های مارک برادفورد و خاویر Veilhan نشان داد


لس آنجلس و نقاش برادفورد علامت گذاری خواهد شد راه اندازی برنامه مبتنی بر جامعه در ونیز، ۵۷ تابستان امسال ایتالیایی زندانیان زن و مرد مجرم به جامعه به ورود مجدد را قادر می سازد.

با توجه به ArtForum، برادفورد اجتماعی پروژه را همزمان با ارائه این هنرمند در غرفه آمریکا درگیر است (فردا است دیگر روز; ۱۳ مه ۲۶ سپتامبر) توسط بالتیمور موزه هنر، که شامل آثار جدید سازماندهی. طرح Collettivo فرایند راه اندازی یک فروشگاه در منطقه Frari مرکزی که در آن زندانیان سابق را خواهد شد و فروش محصولات شامل. ابتکار عمل در همکاری با ریو Terà دی Pensieri تعاونی محلی اختصاص داده شده به پیدا کردن کار برای افرادی که در حبس بوده اند اجرا خواهد شد.

بعد از این سال، برادفورد هشت، آشکار نقاشی مقیاس بزرگ خاص در هرش هورن موزه و باغ مجسمه در واشنگتن، دی سی (۸ نوامبر ۱۲ نوامبر سال ۲۰۱۸). نقاشی ابرنگی دایره ای با این نسخهها کار مبتنی بر پل Philippoteaux 1883 cyclorama تصویر می کشد اتهام نهایی نبرد ميخواهند در نمایش در گالری های این موزه دایره درون برو.

در همین حال، مستقر در پاریس از هنرمند خاویر Veilhan می گوید که ارائه خود را در غرفه فرانسه در دوسالانه (۱۳ مه-۲۶ نوامبر) خواهد بود فرم “از استودیوی ضبط زیبا است که بازگشت به دهه harks. اما بخش هایی از آن نگاه کنید مانند در زلزله شکسته شده است”. کار با عنوان Venezia استودیو “استودیوی ضبط تابعی است که موسیقی را به می آیند و کار بر روی مواد جدید موسیقی دعوت خواهد شد”، می گوید Veilhan.

متصدی غرفه فرانسوی هنرمند آمریکایی سوئیس Marclay مسیحی و منتقد هنر سوئیس به دنیا لیونل Bovier که همچنین مدیر Mamco هستند (موزه هنر Moderne و Contemporain) در ژنو. Veilhan که برای او نصب Architectones خیابانهای معروف ساختمان های مدرن و مجسمه عظیم الجثه استیل لوکوربوزیه (۲۰۱۳) شناخته می شود، قصد تور پروژه ونیز به سایر شهرستانها در سراسر جهان. سالن هنوز به تایید شده است.

جذب بازدید کننده است که معمولا ممکن است شرکت نمایشگاههای کلید است، Veilhan می گوید. او می افزاید: “من می خواهم برای باز کردن غرفه به مخاطبان گسترده تر با سرمایه گذاری در زمینه موسیقی. من می خواهم مردم را به این لحظات را خام خلقت شگفت زده گرفته شده است. من می خواهم به بازی با انتظارات خود را.”

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *