خانه نهایی پیکاسو در فرانسه فروخته شده به سرمایه گذار


آخرین خانه که در آن پابلو پیکاسو زندگی می کردند، در Mougins، فرانسه نزدیک کن, فروش گذاشته شده و به برمودا و لندن، سرمایه گذار Rayo Withanage برای مقدار نامعلومی. هنرمند با دخترش از اولین ازدواج او، کاترین Hutin-blay را در زمان، از سال ۱۹۶۱ تا زمان مرگ او در سال ۱۹۷۳ و همسر دوم، ژاکلین Roque زندگی می کردند. فروش اول گزارش وال استریت جورنال، در اواخر سال ۲۰۱۶ نهایی است. اموال سرمایه گذار املاک و مستغلات هلندی تام Moeskops و اتحاد استخوان به عنوان بخشی از بازسازی استخوان گروه فروخته شد.

خانه اصلی در اموال — با نام مستعار L’Antre du Minotaure (دن Minotaur) توسط Moeskops — قرن ۱۸ ساختمان نیز هست که منجر به تازگی بازسازی شده توسط Axel Vervoordt معمار است. با توجه به آژانس املاک و مستغلات Michaël Zingraf، به نقل از خبرگزاری فرانسه، تنها اتاق در خانه است که در همان حالت به عنوان دوره”پیکاسو” استودیو, که در آن هنوز اثری از لکه رنگ وجود دارد. ملک در کنار کلیسای قرن شانزدهم میلادی از نوتردام-نوتردام-د-با یکدیگر رقابت می, شامل ۵۰۰ ساله باغ زیتون و یک گونه خاص گل، کشت توسط پیکاسو، که تنها وجود دارد، با توجه به انتشار در کسب و کار سیم از طرف بانک های تجاری و سرمایه گذاری مستقیم سندیکا شرکای عصای سلطنتی است از Withanage که بنیانگذار و رئیس اجرایی افزایش.

ملک “برای اهداف خیریه توسط پایه های محلی و توسعه هنرهای از طریق حوادث از آن درآمد حاصل به علت حمایت از طرح های توسعه پایدار مقر آن در موناکو اهدا خواهد راه اندازی می کند”، آزادی مطبوعات می گوید.

خانه ارتباط با دیگر قرن بیستم “هنرمند” است: وینستون چرچیل که اغلب صرف تعطیلات تابستان و هنگامی که آن است متعلق به خانواده گینس وجود نقاشی.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *