رئیس مطبوعات و روابط عمومی (ایالات متحده)


رئیس مطبوعات و روابط عمومی (ایالات متحده)

Bonhams است خانه حراج بین المللی متخصص در ارزیابی و فروش از هنرهای زیبا جواهرات زیبا عتیقه شراب خوب خودرو سواری و تمام انواع آوری. گالری های ایالات متحده و salerooms ما در شهر نیویورک و سان فرانسیسکو و لس آنجلس قرار دارد.

رئیس مطبوعات و روابط عمومی (ایالات متحده) مستقر در نیویورک و بخشی از وزارت ارتباطات جهانی را مقر آن در لندن است. شما با مدیر جهانی ارتباطات و مدیر عامل شرکت مستقر در نیویورک Bonhams کار می کنند. شما برای توسعه استراتژی ارتباطات برای Bonhams مزایده، حوادث، مدیران و متخصصان بر عهده خواهد داشت. شما مشاوره و مشاور در سازمان، کار با رهبری ارشد به برنامه و اهداف توسعه Bonhams روابط عمومی و سازمان های بزرگ ارائه می کنند.

وزارت ارتباطات با هدف ارائه تصویر مطلوب عمومی برای Bonhams و مشتریان آن توسط ارتباط نقاط قوت و دستاوردهای این شرکت به عنوان یک نام تجاری جهانی. این شامل تحقیق و آماده کردن مطبوعات، کار کردن با مخاطبان رسانه های سطح بالا به توسعه داستان و انتشار نتایج فروش و دیدگاه ها و همچنین شهرت مدیریت و بحران ارتباطات.

رئیس مطبوعات و روابط عمومی (ایالات متحده) نظارت رسانه توسعه برای فروشگاهها ایالات متحده پیاده سازی روابط عمومی و سیاست های نیویورک و سان فرانسیسکو و لس آنجلس.

شما باید مدرک لیسانس یا بالاتر, ۵ + سال تجربه در استراتژیک ارتباطات و روابط عمومی ایده آل در سازمان فرهنگی موزه و یا روابط عمومی شرکت نشان داد رهبری و توانایی نظارت بر مهارت های ارتباطی کلامی و نوشتاری عالی و قابلیت چند وظیفه، مهلت رسیدگی و برخورد با موقعیت های استرس زا.

این موقعیت تمام وقت است. مزایای خواهد بود.

لطفا رزومه و نامه پوشش به recruitment@bonhams.com 10 فوریه ۲۰۱۷ ارسال.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *