زمان برای موزه Thyssen-Bornemisza وام توافق با کارمن Cervera


از موزه Thyssen-Bornemisza در مادرید به بن بست رسیده است: توافق وام مجموعه بارونس ۷۳ ساله کارمن Cervera بیوه غولهای صنعتی هانس هاینریش فون Thyssen-Bornemisza که در سال ۲۰۰۲، دوشنبه، ژانویه ۳۰، بدون تعویض در محل شد. آینده ۴۲۹ در مجموعه ارزش ترکیب €۷۵۰ متر کار می کند — از جمله قطعه توسط مونه Sisley رنوار، دگا، گوگن و رودین و ماتیس و پیکاسو — اکنون در برزخ است.

Cervera را تهدید به جلو و مجموعه خود را از اسپانیا اگر قرارداد جدید است که اجازه می دهد تا او را با این نسخهها کار در وام نمایشگاه در موزه ها در اسپانیا و خارج از کشور رسیده است, El Pais گزارش. وزیر اسپانیایی آموزش، ورزش و فرهنگ Íñigo مندز د ویگو وعده داده است که یک معامله پایان هفته انجام خواهد شد.

اکثر آثار نگهداری شده در موزه Thyssen-Bornemisza در کاخ سایر تاریخی قرار دارد این است که از مجموعه ی بارون هانس هاینریش فون Thyssen Bornemisza آمده است. در سال ۱۹۹۳، موزه خود منابع ۷۷۵ آثار از قرن سيزدهم تا بيستم آشنایی برای $۳۵۰ m به دست آورد.

در سال ۱۹۹۹، بارون مجموعه با آثار متعلق به Cervera که وارد قرارداد وام بلند مدت با موزه مادرید مدت ۱۱ سال گرد شده بود. هنگامی که منقضی شده بارونس ناموفق سعی کردم فروش مجموعه به دولت اسپانیا و قرارداد تمدید شد سال به سال، تا آخر شش ماه تمدید در سال ۲۰۱۶ موافقت کرده بود.

Cervera گفته است که او می خواهد هنر برای ادامه به کنار شوهرش اواخر نشان داده شده، و روز سه شنبه، تصریح کرد که “او آرزو عمیق ترین مجموعه ای را در اسپانیا” است. با این هدف در ذهن کاخ سایر فرمت های عمده در ۲۰۰۴ اضافه شده. اما بارونس تجدید وام خود گفت که او در مورد او و مستغلات فکر مشروط در چارچوب قانونی بیشتر انعطاف پذیر ساخته شده است: او پسر Borja، متولد ۱۹۸۰، و دختران دوقلو او به تصویب رسید در سال ۲۰۰۷ است.

تا کنون، او حق فروش ۱۰% از ارزش کل مجموعه را داشته است. فروش ۲۰۱۲ پاسبان جان قفل (۱۸۲۴) در کریستی در لندن نقاشي پوند ۲۲٫ ۴m به عنوان مثال، نمایندگی کمتر از ۵% ارزش مجموعه. او هم اکنون نیز آثار حدود ۶۰ از مجموعه او را در اختیار او هر سال “به قادر به قرار دادن در نمایشگاه در اسپانیا و خارج از کشور” را میخواهد.

در سال ۲۰۱۱، Cervera باز موزه Thyssen در مالاگا در کاخ Villalón 300 آثار هنرمندان نقاش اسپانیایی قرن ۱۹ میلادی که در آن نگهداری می شوند. به تازگی، او باز و بسته شدن در مارس جدید موزه Thyssen کارمن در اصالت آندورا کجا بارونس زندگی با خانواده اش دلایل مالیات را اعلام کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *