چگونه یک مرد با شاهکارهای پنج ارزش €۱۸۰ متر از پاریس موزه


فوق العاده شهادت، شنیده شده توسط دادگاه های بسته بندی شده در دادگاه است که در پایتخت فرانسه روز دوشنبه آغاز پیاده طی کردن دادگاه شهادت نشان می دهد عدم امنیت در موزه هنر Moderne de la Ville پاریس در سال ۲۰۱۰، هنگامی که شاهکارهای پنج به سرقت رفته بودند و احتمالا نابود برجسته. سه مرد در مورد متهم شده اند: سارق حرفه ای Véran Tjomic را با نام مستعار عنکبوت، فروشنده اشیاء عتیقه ژان میشل Corvez و ساعت سازی متخصص Yonathan Birn.

دادگاه که Corvez خریدار عربستان است که مشتاق به دست آوردن یک نقاشی لژه و احتمالا کار توسط مودیلیانی، گفته بود. Tjomic گفت: او موزه اتفاقی بعد از دیدن برخی از نقاشی های Cubist از طریق پنجره انتخاب شده بود. او سپس موزه مورد مطالعه قبل از شکستن يافتن لژه و آماده ورود به آینده خود را توسط unscrewing قاب پنجره. او کار در حدود ۳:۳۰ صبح روز ۲۰ اردیبهشت ماه با صعود به سادگی در کامل. او برداشت لژه در طبیعت morte au لوستر و آماده فرار است اما از او شنیده ام هیچ زنگ و یا هر گونه امنیتی او را در زمان زمان به اکتشاف موزه در اتاق دیگر به راحتی از بین بردن مودیلیانی، را افسونگر à l’éventail و سه کوچکتر — کبوتر پیکاسو au pois پتی، a مشاهده l’Estaque Braque و یک داستان شبانی Fauvist توسط ماتیس. Tjomic گفت: سفرهای متعددی به نقاشی به ماشین خود را عقب و جلو ساخته شده و آنها را به Corvez چند ساعت بعد واگذار. نقاشی های پنج ارزش حدود €۱۸۰ متر بودند.

مردان متهم طوفان رسانه سرقت را جرقه و خود را بر دوش با پنج نقاشی از عربستان مشتری قرار محو آنها نمی تواند دور از، شده بود. Corvez که به نام خریدار بالقوه برای ترس کاهش یافته است, او از اقدامات تلافی جویانه، گفت، همچنین مذاکره با وکلا مرموز اسرائیل ذکر شده.

در نهایت، Yonathan Birn، مرد کوچک، محجوب مریی مضطرب توسط دادگاه، در زمان شارژ نقاشی. او مودیلیانی، قرار داده شده در صندوق امانات بانک با او گفت، و پیچیده دیگر آثار چهار ورق که او ضبط و پشت سر گنجه فلزی در آپارتمان ٢ اتاق خود را پنهان می کردند. “من مرتکب اشتباه بدترین زندگی من،” Birn دادگاه گفت.

در ماه مه ۲۰۱۱ پلیس فرانسه خانه Birn در ارتباط با سرقت دیگری جستجو–اما آنها نمی پشت پستو نگاه، او گفت. یکی از ماموران گفت که همسرش که Birn است نیز مشکوک در سرقت موزه افزود و در حالت وحشت او قاب نقاشی را با پاهای خود را شکست و بوم را به سطل زباله انداخت.

همانطور که او در سمت چپ دادگاه پس از هفت ساعت جلسه، Véran Tjomic معمولی هر کسی علاقه مند در سرقت هنری حاصل “آنها بود که منابع” توصیه برای مقابله با آن را پس از آن “یا رها کردن ایده چون فقط بیش از حد از سردرد است”.

رزومه شنوایی روز جمعه. اما وکیل برای دفاع در حال حاضر آن را با تمرکز بر “گزارش damning” درباره سیستم امنیتی موزه نشان داده است. پنجره ها از ساختمان سازی در سال ۱۹۳۷ لمس شده بود، سیستم زنگ خطر به کار نمی, درهای بین اتاق های نمایشگاه بسته شد، نقاشی روی دیوار محکم ثابت شد و پرده نظارت در اداره امنیت خاموش شد. در پی سرقت شهر پاریس صرف €۳ m ارتقاء سیستم. هیچ کس در موزه تحریم شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *